UPM2A6R8MED
NichiconNichicon
UPM2A6R8MED Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPM2A6R8MED
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6.8UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPM2A6R8MED.pdf2.UPM2A6R8MED.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UPM2A6R8MED specifikacijos
Dalies numeris UPM2A6R8MED Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6.8UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 782213 pcs Duomenų lapas 1.UPM2A6R8MED.pdf2.UPM2A6R8MED.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UPM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 41mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 493-15810
UPM2A6R8MED-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 1.9 Ohms Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 6.8µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 6.8µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UPM2A561MHD
UPM2A561MHD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 560UF 20% 100V RADIAL
Sandelyje: 62894 pcs
parsisiųsti: UPM2A561MHD.pdf
RFQ
UPM2A820MHD6TN
UPM2A820MHD6TN
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 82UF 20% 100V RADIAL
Sandelyje: 162520 pcs
parsisiųsti: UPM2A820MHD6TN.pdf
RFQ
UPM2A6R8MED1TD
UPM2A6R8MED1TD
apibūdinimas: CAP ALUM 6.8UF 20% 100V RADIAL
parsisiųsti: UPM2A6R8MED1TD.pdf
UPM2A680MHD6TO
UPM2A680MHD6TO
parsisiųsti: UPM2A680MHD6TO.pdf
UPM2A681MHD
UPM2A681MHD
apibūdinimas: CAP ALUM 680UF 20% 100V RADIAL
parsisiųsti: UPM2A681MHD.pdf
UPM2A6R8MED1TA
UPM2A6R8MED1TA