UPM1J470MPD1TD
NichiconNichicon
UPM1J470MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPM1J470MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPM1J470MPD1TD.pdf2.UPM1J470MPD1TD.pdf
  • Pranešimas
UPM1J470MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UPM1J470MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 726586 pcs Duomenų lapas 1.UPM1J470MPD1TD.pdf2.UPM1J470MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UPM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 215mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 365mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-11750-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 250 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Talpa 47µF