UPM1E390MDD
NichiconNichicon
UPM1E390MDD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPM1E390MDD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 39UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPM1E390MDD.pdf2.UPM1E390MDD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UPM1E390MDD specifikacijos
Dalies numeris UPM1E390MDD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 39UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1133422 pcs Duomenų lapas 1.UPM1E390MDD.pdf2.UPM1E390MDD.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UPM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 175mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-17097
UPM1E390MDD-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.079" (2.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 650 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 39µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Talpa 39µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UPM1E332MHD6
UPM1E332MHD6
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Sandelyje: 83024 pcs
parsisiųsti: UPM1E332MHD6.pdf
RFQ
UPM1E391MPD1TD
UPM1E391MPD1TD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 390UF 20% 25V RADIAL
Sandelyje: 387622 pcs
parsisiųsti: UPM1E391MPD1TD.pdf
RFQ
UPM1E390MDD1TD
UPM1E390MDD1TD
apibūdinimas: CAP ALUM 39UF 20% 25V RADIAL