UPM1C222MHD6
NichiconNichicon
UPM1C222MHD6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPM1C222MHD6
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPM1C222MHD6.pdf2.UPM1C222MHD6.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UPM1C222MHD6 specifikacijos
Dalies numeris UPM1C222MHD6 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 154106 pcs Duomenų lapas 1.UPM1C222MHD6.pdf2.UPM1C222MHD6.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UPM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.62A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.8A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-15711
UPM1C222MHD6-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 33 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Talpa 2200µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UPM1C271MPD1TA
UPM1C271MPD1TA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 270UF 20% 16V RADIAL
Sandelyje: 441598 pcs
parsisiųsti: UPM1C271MPD1TA.pdf
RFQ
UPM1C222MHD6TN
UPM1C222MHD6TN
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL