UPM0J822MHD
NichiconNichicon
UPM0J822MHD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPM0J822MHD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPM0J822MHD.pdf2.UPM0J822MHD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UPM0J822MHD specifikacijos
Dalies numeris UPM0J822MHD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92877 pcs Duomenų lapas 1.UPM0J822MHD.pdf2.UPM0J822MHD.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UPM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.49A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.77A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-11113
UPM0J822MHD-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 22 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.476" (37.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 8200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Talpa 8200µF