UPM0J471MPD1TD
NichiconNichicon
UPM0J471MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPM0J471MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPM0J471MPD1TD.pdf2.UPM0J471MPD1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UPM0J471MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UPM0J471MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 418670 pcs Duomenų lapas 1.UPM0J471MPD1TD.pdf2.UPM0J471MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UPM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 440mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 493-5194-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 140 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Talpa 470µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UPM0J392MHD6TN
UPM0J392MHD6TN
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL
Sandelyje: 82138 pcs
parsisiųsti: UPM0J392MHD6TN.pdf
RFQ
UPM0J392MHD6
UPM0J392MHD6
Gamintojai: Nichicon
Sandelyje: 90693 pcs
parsisiųsti: UPM0J392MHD6.pdf
RFQ
UPM0J471MPD
UPM0J471MPD
apibūdinimas: CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL