UPM0J122MPD1TD
NichiconNichicon
UPM0J122MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPM0J122MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPM0J122MPD1TD.pdf2.UPM0J122MPD1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UPM0J122MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UPM0J122MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 492443 pcs Duomenų lapas 1.UPM0J122MPD1TD.pdf2.UPM0J122MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UPM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 930mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.06A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-11911-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 65 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Talpa 1200µF