UPJ2E010MPD1TA
NichiconNichicon
UPJ2E010MPD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPJ2E010MPD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPJ2E010MPD1TA.pdf2.UPJ2E010MPD1TA.pdf
  • Pranešimas
UPJ2E010MPD1TA specifikacijos
Dalies numeris UPJ2E010MPD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 371875 pcs Duomenų lapas 1.UPJ2E010MPD1TA.pdf2.UPJ2E010MPD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UPJ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 19mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 30.4mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Talpa 1µF