UPJ2A1R5MDD1TD
NichiconNichicon
UPJ2A1R5MDD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPJ2A1R5MDD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1.5UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPJ2A1R5MDD1TD.pdf2.UPJ2A1R5MDD1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UPJ2A1R5MDD1TD specifikacijos
Dalies numeris UPJ2A1R5MDD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1.5UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 802402 pcs Duomenų lapas 1.UPJ2A1R5MDD1TD.pdf2.UPJ2A1R5MDD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UPJ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 17mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 35mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-5130-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 10 Ohms Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1.5µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 1.5µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UPJ2A1R5MDD
UPJ2A1R5MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 1.5UF 20% 100V RADIAL