UPJ1V821MHD1TO
NichiconNichicon
UPJ1V821MHD1TO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPJ1V821MHD1TO
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPJ1V821MHD1TO.pdf2.UPJ1V821MHD1TO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
UPJ1V821MHD1TO specifikacijos
Dalies numeris UPJ1V821MHD1TO Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 106202 pcs Duomenų lapas 1.UPJ1V821MHD1TO.pdf2.UPJ1V821MHD1TO.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UPJ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.49A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.76A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-12139-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 42 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 820µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Talpa 820µF