UPJ1V560MED1TA
NichiconNichicon
UPJ1V560MED1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPJ1V560MED1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPJ1V560MED1TA.pdf2.UPJ1V560MED1TA.pdf
  • Pranešimas
UPJ1V560MED1TA specifikacijos
Dalies numeris UPJ1V560MED1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 890631 pcs Duomenų lapas 1.UPJ1V560MED1TA.pdf2.UPJ1V560MED1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UPJ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 180mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 295mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 450 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 56µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 56µF Programos General Purpose