UPJ1V220MDD1TA
NichiconNichicon
UPJ1V220MDD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPJ1V220MDD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPJ1V220MDD1TA.pdf2.UPJ1V220MDD1TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UPJ1V220MDD1TA specifikacijos
Dalies numeris UPJ1V220MDD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 970638 pcs Duomenų lapas 1.UPJ1V220MDD1TA.pdf2.UPJ1V220MDD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UPJ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 85mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 160mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-17409-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.079" (2.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 1.3 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Talpa 22µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UPJ1V220MDD
UPJ1V220MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL