UPJ1V152MHD6TN
NichiconNichicon
UPJ1V152MHD6TN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPJ1V152MHD6TN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPJ1V152MHD6TN.pdf2.UPJ1V152MHD6TN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Pranešimas
UPJ1V152MHD6TN specifikacijos
Dalies numeris UPJ1V152MHD6TN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 141167 pcs Duomenų lapas 1.UPJ1V152MHD6TN.pdf2.UPJ1V152MHD6TN.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UPJ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.84A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.05A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-12290-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 40 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Talpa 1500µF