UPJ1K220MED1TD
NichiconNichicon
UPJ1K220MED1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPJ1K220MED1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 80V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPJ1K220MED1TD.pdf2.UPJ1K220MED1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UPJ1K220MED1TD specifikacijos
Dalies numeris UPJ1K220MED1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 80V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 560333 pcs Duomenų lapas 1.UPJ1K220MED1TD.pdf2.UPJ1K220MED1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 80V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UPJ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 71mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 135mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-11628-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 770 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 22µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Talpa 22µF