UPJ1J821MHD
NichiconNichicon
UPJ1J821MHD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPJ1J821MHD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPJ1J821MHD.pdf2.UPJ1J821MHD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UPJ1J821MHD specifikacijos
Dalies numeris UPJ1J821MHD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 111167 pcs Duomenų lapas 1.UPJ1J821MHD.pdf2.UPJ1J821MHD.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UPJ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.88A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.22A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-5551
UPJ1J821MHD-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 40 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 820µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Talpa 820µF