UPJ1J681MHD6
NichiconNichicon
UPJ1J681MHD6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPJ1J681MHD6
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPJ1J681MHD6.pdf2.UPJ1J681MHD6.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UPJ1J681MHD6 specifikacijos
Dalies numeris UPJ1J681MHD6 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 102251 pcs Duomenų lapas 1.UPJ1J681MHD6.pdf2.UPJ1J681MHD6.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UPJ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.61A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.94A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 51 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.984" (25.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 680µF Programos General Purpose