UPJ1J271MHD6TN
NichiconNichicon
UPJ1J271MHD6TN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPJ1J271MHD6TN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPJ1J271MHD6TN.pdf2.UPJ1J271MHD6TN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
UPJ1J271MHD6TN specifikacijos
Dalies numeris UPJ1J271MHD6TN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 114072 pcs Duomenų lapas 1.UPJ1J271MHD6TN.pdf2.UPJ1J271MHD6TN.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UPJ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 965mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.29A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-5072-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 88 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 270µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Talpa 270µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UPJ1J271MHD6
UPJ1J271MHD6
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL
Sandelyje: 101905 pcs
parsisiųsti: UPJ1J271MHD6.pdf
RFQ
UPJ1J331MHD6
UPJ1J331MHD6
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Sandelyje: 188862 pcs
parsisiųsti: UPJ1J331MHD6.pdf
RFQ
UPJ1J271MHD
UPJ1J271MHD