UPJ1E330MDD1TA
NichiconNichicon
UPJ1E330MDD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPJ1E330MDD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPJ1E330MDD1TA.pdf2.UPJ1E330MDD1TA.pdf
  • Pranešimas
UPJ1E330MDD1TA specifikacijos
Dalies numeris UPJ1E330MDD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 977395 pcs Duomenų lapas 1.UPJ1E330MDD1TA.pdf2.UPJ1E330MDD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UPJ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 88mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 155mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 1.3 Ohms Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 33µF Programos General Purpose