UPJ1C392MHD6TN
NichiconNichicon
UPJ1C392MHD6TN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPJ1C392MHD6TN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPJ1C392MHD6TN.pdf2.UPJ1C392MHD6TN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Pranešimas
UPJ1C392MHD6TN specifikacijos
Dalies numeris UPJ1C392MHD6TN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 105477 pcs Duomenų lapas 1.UPJ1C392MHD6TN.pdf2.UPJ1C392MHD6TN.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UPJ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.06A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.29A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-5027-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 34 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.043" (26.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 3900µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Talpa 3900µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UPJ1C471MPD1TD
UPJ1C471MPD1TD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Sandelyje: 873444 pcs
parsisiųsti: UPJ1C471MPD1TD.pdf
RFQ
UPJ1C470MDD1TA
UPJ1C470MDD1TA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Sandelyje: 1105493 pcs
parsisiųsti: UPJ1C470MDD1TA.pdf
RFQ
UPJ1C392MHD6
UPJ1C392MHD6
apibūdinimas: CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL