UPJ1C182MHD6TN
NichiconNichicon
UPJ1C182MHD6TN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPJ1C182MHD6TN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1800UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPJ1C182MHD6TN.pdf2.UPJ1C182MHD6TN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
UPJ1C182MHD6TN specifikacijos
Dalies numeris UPJ1C182MHD6TN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1800UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 111696 pcs Duomenų lapas 1.UPJ1C182MHD6TN.pdf2.UPJ1C182MHD6TN.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UPJ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.53A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.7A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-5018-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 54 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.846" (21.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1800µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Talpa 1800µF