UPJ1A821MPD1TD
NichiconNichicon
UPJ1A821MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPJ1A821MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 820UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPJ1A821MPD1TD.pdf2.UPJ1A821MPD1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UPJ1A821MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UPJ1A821MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 820UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 470730 pcs Duomenų lapas 1.UPJ1A821MPD1TD.pdf2.UPJ1A821MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UPJ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 835mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 985mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-5009-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 110 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.846" (21.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 820µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Talpa 820µF