UPJ1A471MPD6TD
NichiconNichicon
UPJ1A471MPD6TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPJ1A471MPD6TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPJ1A471MPD6TD.pdf2.UPJ1A471MPD6TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
UPJ1A471MPD6TD specifikacijos
Dalies numeris UPJ1A471MPD6TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 262364 pcs Duomenų lapas 1.UPJ1A471MPD6TD.pdf2.UPJ1A471MPD6TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UPJ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 475mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 493-11761-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 210 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 470µF Programos General Purpose