UPH2G820MHD
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPH2G820MHD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPH2G820MHD.pdf2.UPH2G820MHD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
UPH2G820MHD specifikacijos
Dalies numeris UPH2G820MHD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 50065 pcs Duomenų lapas 1.UPH2G820MHD.pdf2.UPH2G820MHD.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UPH Sraigtasparnis @ žemos dažnio 620mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 930mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 82µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Talpa 82µF