UPB1H3R3MDD1TD
NichiconNichicon
UPB1H3R3MDD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPB1H3R3MDD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPB1H3R3MDD1TD.pdf2.UPB1H3R3MDD1TD.pdf
  • Pranešimas
UPB1H3R3MDD1TD specifikacijos
Dalies numeris UPB1H3R3MDD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5111 pcs Duomenų lapas 1.UPB1H3R3MDD1TD.pdf2.UPB1H3R3MDD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UPB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 20mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 33mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-4941-3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Talpa 3.3µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UPB1H470MED1TD
UPB1H470MED1TD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 4920 pcs
parsisiųsti: UPB1H470MED1TD.pdf
RFQ
UPB1H3R3MDD1TA
UPB1H3R3MDD1TA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 4538 pcs
parsisiųsti: UPB1H3R3MDD1TA.pdf
RFQ
UPB1H3R3MDD
UPB1H3R3MDD