UPB1A101MDD1TD
NichiconNichicon
UPB1A101MDD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPB1A101MDD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPB1A101MDD1TD.pdf2.UPB1A101MDD1TD.pdf
  • Pranešimas
UPB1A101MDD1TD specifikacijos
Dalies numeris UPB1A101MDD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4666 pcs Duomenų lapas 1.UPB1A101MDD1TD.pdf2.UPB1A101MDD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UPB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 70mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 91mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-4927-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Talpa 100µF