UPA1V391MPD6
NichiconNichicon
UPA1V391MPD6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPA1V391MPD6
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 390UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPA1V391MPD6.pdf2.UPA1V391MPD6.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
UPA1V391MPD6 specifikacijos
Dalies numeris UPA1V391MPD6 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 390UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 195002 pcs Duomenų lapas 1.UPA1V391MPD6.pdf2.UPA1V391MPD6.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UPA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 930mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.24A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 49 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 390µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
Talpa 390µF Programos General Purpose