UPA1V271MPD1TD
NichiconNichicon
UPA1V271MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPA1V271MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPA1V271MPD1TD.pdf2.UPA1V271MPD1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UPA1V271MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UPA1V271MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 208336 pcs Duomenų lapas 1.UPA1V271MPD1TD.pdf2.UPA1V271MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UPA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 559mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 860mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-4919-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 62 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 270µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Talpa 270µF