UPA1V182MHD6
NichiconNichicon
UPA1V182MHD6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPA1V182MHD6
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPA1V182MHD6.pdf2.UPA1V182MHD6.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
UPA1V182MHD6 specifikacijos
Dalies numeris UPA1V182MHD6 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75621 pcs Duomenų lapas 1.UPA1V182MHD6.pdf2.UPA1V182MHD6.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UPA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.981A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.33A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 26 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 1800µF Programos General Purpose