UPA1C102MPD6TD
NichiconNichicon
UPA1C102MPD6TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPA1C102MPD6TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPA1C102MPD6TD.pdf2.UPA1C102MPD6TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UPA1C102MPD6TD specifikacijos
Dalies numeris UPA1C102MPD6TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 204209 pcs Duomenų lapas 1.UPA1C102MPD6TD.pdf2.UPA1C102MPD6TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys -
Serija UPA Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-4881-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
Talpa 1000µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UPA1C102MPD
UPA1C102MPD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Sandelyje: 238701 pcs
parsisiųsti: UPA1C102MPD.pdf
RFQ
UPA1C102MPD6
UPA1C102MPD6
Gamintojai: Nichicon