UPA0J822MHD6
NichiconNichicon
UPA0J822MHD6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPA0J822MHD6
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPA0J822MHD6.pdf2.UPA0J822MHD6.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
UPA0J822MHD6 specifikacijos
Dalies numeris UPA0J822MHD6 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61566 pcs Duomenų lapas 1.UPA0J822MHD6.pdf2.UPA0J822MHD6.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UPA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.244A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.64A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 25 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 8200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 8200µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UPA1760G-E1-AT
UPA1760G-E1-AT
Gamintojai: Renesas Electronics America
apibūdinimas: TRANSISTOR
Sandelyje: 5163 pcs
parsisiųsti: UPA1760G-E1-AT.pdf
RFQ
UPA1727G-E1-A
UPA1727G-E1-A
apibūdinimas: TRANSISTOR
Sandelyje: 5580 pcs
parsisiųsti: UPA1727G-E1-A.pdf
RFQ
UPA0J822MHD
UPA0J822MHD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL