UPA0J561MPD1TD
NichiconNichicon
UPA0J561MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPA0J561MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 560UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPA0J561MPD1TD.pdf2.UPA0J561MPD1TD.pdf
  • Pranešimas
UPA0J561MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UPA0J561MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 560UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 492253 pcs Duomenų lapas 1.UPA0J561MPD1TD.pdf2.UPA0J561MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UPA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 472.5mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 493-4857-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 90 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 560µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Talpa 560µF Programos General Purpose