UPA0J152MPD6TD
NichiconNichicon
UPA0J152MPD6TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPA0J152MPD6TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPA0J152MPD6TD.pdf2.UPA0J152MPD6TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UPA0J152MPD6TD specifikacijos
Dalies numeris UPA0J152MPD6TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 247783 pcs Duomenų lapas 1.UPA0J152MPD6TD.pdf2.UPA0J152MPD6TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UPA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.054A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.24A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-4851-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 49 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C Talpa 1500µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UPA0J152MPD6
UPA0J152MPD6
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL