UPA0J102MPD1TD
NichiconNichicon
UPA0J102MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPA0J102MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPA0J102MPD1TD.pdf2.UPA0J102MPD1TD.pdf
  • Pranešimas
UPA0J102MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UPA0J102MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 356772 pcs Duomenų lapas 1.UPA0J102MPD1TD.pdf2.UPA0J102MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UPA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 645mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 860mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-4844-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 62 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Talpa 1000µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UPA0J102MPD1TA
UPA0J102MPD1TA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Sandelyje: 232456 pcs
parsisiųsti: UPA0J102MPD1TA.pdf
RFQ
UPA0J102MPD
UPA0J102MPD
Gamintojai: Nichicon