UMW1E4R7MDD1TP
NichiconNichicon
UMW1E4R7MDD1TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UMW1E4R7MDD1TP
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UMW1E4R7MDD1TP.pdf2.UMW1E4R7MDD1TP.pdf
  • Pranešimas
UMW1E4R7MDD1TP specifikacijos
Dalies numeris UMW1E4R7MDD1TP Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1299713 pcs Duomenų lapas 1.UMW1E4R7MDD1TP.pdf2.UMW1E4R7MDD1TP.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UMW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 16mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 24mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-10364-2
493-10364-2-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.059" (1.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.236" (6.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 4.7µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Talpa 4.7µF Programos Audio
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UMW1H0R1MDD
UMW1H0R1MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 784086 pcs
parsisiųsti: UMW1H0R1MDD.pdf
RFQ
UMW1H010MDD1TE
UMW1H010MDD1TE
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 807009 pcs
parsisiųsti: UMW1H010MDD1TE.pdf
RFQ
UMW1E4R7MDD
UMW1E4R7MDD
apibūdinimas: CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL