UMT1H3R3MDD1TP
NichiconNichicon
UMT1H3R3MDD1TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UMT1H3R3MDD1TP
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UMT1H3R3MDD1TP.pdf2.UMT1H3R3MDD1TP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UMT1H3R3MDD1TP specifikacijos
Dalies numeris UMT1H3R3MDD1TP Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1134923 pcs Duomenų lapas 1.UMT1H3R3MDD1TP.pdf2.UMT1H3R3MDD1TP.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UMT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 14mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 21mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-10292-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.059" (1.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.236" (6.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 3.3µF Programos General Purpose