UMT1H010MCD2TP
NichiconNichicon
UMT1H010MCD2TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UMT1H010MCD2TP
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UMT1H010MCD2TP.pdf2.UMT1H010MCD2TP.pdf
  • Pranešimas
UMT1H010MCD2TP specifikacijos
Dalies numeris UMT1H010MCD2TP Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1519638 pcs Duomenų lapas 1.UMT1H010MCD2TP.pdf2.UMT1H010MCD2TP.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.118" Dia (3.00mm)
Serija UMT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 5.9mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 8.85mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-10285-2
493-10285-2-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.039" (1.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.236" (6.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 1µF Programos General Purpose