UMT1A470MDD1TP
NichiconNichicon
UMT1A470MDD1TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UMT1A470MDD1TP
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UMT1A470MDD1TP.pdf2.UMT1A470MDD1TP.pdf
  • Pranešimas
UMT1A470MDD1TP specifikacijos
Dalies numeris UMT1A470MDD1TP Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1443938 pcs Duomenų lapas 1.UMT1A470MDD1TP.pdf2.UMT1A470MDD1TP.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UMT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 46mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 493-10274-2
493-10274-2-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.236" (6.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 47µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 47µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UMT1C100MDD
UMT1C100MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Sandelyje: 1292809 pcs
parsisiųsti: UMT1C100MDD.pdf
RFQ
UMT1A470MDD
UMT1A470MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL