UMR1H220MDD1TP
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UMR1H220MDD1TP
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 50V THRU HOLE
Duomenų lapai: 1.UMR1H220MDD1TP.pdf2.UMR1H220MDD1TP.pdf
  • Pranešimas
UMR1H220MDD1TP specifikacijos
Dalies numeris UMR1H220MDD1TP Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 50V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1012826 pcs Duomenų lapas 1.UMR1H220MDD1TP.pdf2.UMR1H220MDD1TP.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UMR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 52mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 78mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) Aukštis - sėdi (maks.) 0.236" (6.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 22µF Programos General Purpose