UMP1A220MDD1TP
NichiconNichicon
UMP1A220MDD1TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UMP1A220MDD1TP
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UMP1A220MDD1TP.pdf2.UMP1A220MDD1TP.pdf
  • Pranešimas
UMP1A220MDD1TP specifikacijos
Dalies numeris UMP1A220MDD1TP Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 693750 pcs Duomenų lapas 1.UMP1A220MDD1TP.pdf2.UMP1A220MDD1TP.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UMP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 33mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Bi-Polar
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 493-10243-2
493-10243-2-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.236" (6.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 22µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UMP1C-S2D-S2E-S2L-S2L-35-A
UMP1C-S2D-S2E-S2L-S2L-35-A
Gamintojai: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
apibūdinimas: UMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY
Sandelyje: 5523 pcs
parsisiųsti: UMP1C-S2D-S2E-S2L-S2L-35-A.pdf
RFQ
UMP1A220MDD
UMP1A220MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL