UML0G470MDD
NichiconNichicon
UML0G470MDD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UML0G470MDD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 4V RADIAL
Duomenų lapai: UML0G470MDD.pdf
  • Pranešimas
UML0G470MDD specifikacijos
Dalies numeris UML0G470MDD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 4V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 303520 pcs Duomenų lapas UML0G470MDD.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija ML Sraigtasparnis @ žemos dažnio 33mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.079" (2.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.236" (6.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 47µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Talpa 47µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UML1A330MDD
UML1A330MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Sandelyje: 374759 pcs
parsisiųsti: UML1A330MDD.pdf
RFQ
UML
UML
Gamintojai: Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas: UNIVERSAL MOUNT 1.5" PIPE