UMF1V1R5MDD
NichiconNichicon
UMF1V1R5MDD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UMF1V1R5MDD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1.5UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UMF1V1R5MDD.pdf2.UMF1V1R5MDD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UMF1V1R5MDD specifikacijos
Dalies numeris UMF1V1R5MDD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1.5UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 514655 pcs Duomenų lapas 1.UMF1V1R5MDD.pdf2.UMF1V1R5MDD.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UMF Sraigtasparnis @ žemos dažnio 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 50mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-15542
UMF1V1R5MDD-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.059" (1.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 5 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.236" (6.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1.5µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 1.5µF