UMF1A220MDD1TP
NichiconNichicon
UMF1A220MDD1TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UMF1A220MDD1TP
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UMF1A220MDD1TP.pdf2.UMF1A220MDD1TP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UMF1A220MDD1TP specifikacijos
Dalies numeris UMF1A220MDD1TP Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 436072 pcs Duomenų lapas 1.UMF1A220MDD1TP.pdf2.UMF1A220MDD1TP.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UMF Sraigtasparnis @ žemos dažnio 40mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 493-10216-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 2.6 Ohms Aukštis - sėdi (maks.) 0.236" (6.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 22µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UMF1A220MDD
UMF1A220MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL