ULH2G5R6MNL1GS
NichiconNichicon
ULH2G5R6MNL1GS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ULH2G5R6MNL1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 5.6UF 20% 400V SMD
Duomenų lapai: 1.ULH2G5R6MNL1GS.pdf2.ULH2G5R6MNL1GS.pdf3.ULH2G5R6MNL1GS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ULH2G5R6MNL1GS specifikacijos
Dalies numeris ULH2G5R6MNL1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 5.6UF 20% 400V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 99606 pcs Duomenų lapas 1.ULH2G5R6MNL1GS.pdf2.ULH2G5R6MNL1GS.pdf3.ULH2G5R6MNL1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ULH Sraigtasparnis @ žemos dažnio 45mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Kiti vardai 493-6694-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 5.6µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 4000 Hrs @ 125°C Talpa 5.6µF