ULD2W680MHD
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ULD2W680MHD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL
Duomenų lapai: 1.ULD2W680MHD.pdf2.ULD2W680MHD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ULD2W680MHD specifikacijos
Dalies numeris ULD2W680MHD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55411 pcs Duomenų lapas 1.ULD2W680MHD.pdf2.ULD2W680MHD.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija ULD Sraigtasparnis @ žemos dažnio 520mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 936mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-17650
ULD2W680MHD-ND
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.319" (33.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C
Talpa 68µF Programos General Purpose