ULD2G2R2MPD6TD
NichiconNichicon
ULD2G2R2MPD6TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ULD2G2R2MPD6TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Duomenų lapai: 1.ULD2G2R2MPD6TD.pdf2.ULD2G2R2MPD6TD.pdf
  • Pranešimas
ULD2G2R2MPD6TD specifikacijos
Dalies numeris ULD2G2R2MPD6TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 410951 pcs Duomenų lapas 1.ULD2G2R2MPD6TD.pdf2.ULD2G2R2MPD6TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ULD Sraigtasparnis @ žemos dažnio 33mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 493-13899-2
493-13899-2-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 2.2µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Talpa 2.2µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ULD2G3R3MPD1TD
ULD2G3R3MPD1TD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL
Sandelyje: 279075 pcs
parsisiųsti: ULD2G3R3MPD1TD.pdf
RFQ
ULD2G1R8MPD1TD
ULD2G1R8MPD1TD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 1.8UF 20% 400V RADIAL
Sandelyje: 237620 pcs
parsisiųsti: ULD2G1R8MPD1TD.pdf
RFQ
ULD2G2R2MPD6
ULD2G2R2MPD6
apibūdinimas: CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL