ULD2D6R8MPD1TD
NichiconNichicon
ULD2D6R8MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ULD2D6R8MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6.8UF 20% 200V RADIAL
Duomenų lapai: 1.ULD2D6R8MPD1TD.pdf2.ULD2D6R8MPD1TD.pdf
  • Pranešimas
ULD2D6R8MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris ULD2D6R8MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6.8UF 20% 200V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 443654 pcs Duomenų lapas 1.ULD2D6R8MPD1TD.pdf2.ULD2D6R8MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ULD Sraigtasparnis @ žemos dažnio 62mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 117.8mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-13859-2
493-13859-2-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 6.8µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Talpa 6.8µF Programos General Purpose