UKW2AR22MDD1TD
NichiconNichicon
UKW2AR22MDD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKW2AR22MDD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKW2AR22MDD1TD.pdf2.UKW2AR22MDD1TD.pdf
  • Pranešimas
UKW2AR22MDD1TD specifikacijos
Dalies numeris UKW2AR22MDD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1387566 pcs Duomenų lapas 1.UKW2AR22MDD1TD.pdf2.UKW2AR22MDD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UKW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 4.7mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.4mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-10789-3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 0.22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 0.22µF