UKW1J101MPD1TD
NichiconNichicon
UKW1J101MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKW1J101MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKW1J101MPD1TD.pdf2.UKW1J101MPD1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UKW1J101MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UKW1J101MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 290425 pcs Duomenų lapas 1.UKW1J101MPD1TD.pdf2.UKW1J101MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UKW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 450mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-10750-3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 100µF Programos Audio