UKW1H4R7MDD
NichiconNichicon
UKW1H4R7MDD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKW1H4R7MDD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKW1H4R7MDD.pdf2.UKW1H4R7MDD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UKW1H4R7MDD specifikacijos
Dalies numeris UKW1H4R7MDD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1106655 pcs Duomenų lapas 1.UKW1H4R7MDD.pdf2.UKW1H4R7MDD.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UKW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 40mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 493-15493
UKW1H4R7MDD-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.079" (2.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 4.7µF
Programos Audio
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UKW1H472MRD
UKW1H472MRD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 4700UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 60124 pcs
parsisiųsti: UKW1H472MRD.pdf
RFQ
UKW1H471MHD1TO
UKW1H471MHD1TO
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 174102 pcs
parsisiųsti: UKW1H471MHD1TO.pdf
RFQ
UKW1H4R7MDD1TA
UKW1H4R7MDD1TA
apibūdinimas: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL