UKW1H0R1MDD
NichiconNichicon
UKW1H0R1MDD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UKW1H0R1MDD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UKW1H0R1MDD.pdf2.UKW1H0R1MDD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UKW1H0R1MDD specifikacijos
Dalies numeris UKW1H0R1MDD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1272293 pcs Duomenų lapas 1.UKW1H0R1MDD.pdf2.UKW1H0R1MDD.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UKW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.1mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.2mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-15483
UKW1H0R1MDD-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.079" (2.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 0.1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 0.1µF